Київська міська клінічна лікарня №6

НАША ІСТОРІЯ

Київська міська клінічна лікарня № 6 заснована  в 1963 році й розташована у мальовничій зеленій частині міста Києва. До складу лікарні входить два клінічних корпуси, адміністративний корпус, лабораторно-діагностичний корпус, центральне стерилізаційне відділення, харчоблок, пральня та господарча частина.

ПОТЕНЦІАЛ

Київська міська клінічна лікарня №6 має потужний діагностичний потенціал, що допомагає правильно й вчасно встановити діагноз і врятувати життя: УЗД-апарат Aloka, мамограф, езо-фагогастродуоденоскопічна діагностика, новітнє відеоколоноскопічне обладнання, ЕКГ, ЕхоКГ, велоергометрія, холтерівське моніторування, планується встановлення ангіографа.

Територія «Медмістечка» з комплексом допоміжних служб при Київській міській лікарні №6 є осередком здоров’я та відданості традиціям – «Потреби пацієнта передусім». Планова та невідкладна медична допомога надається, не лише жителлям району, а й всім громадянам та гостям м. Києва.

ЦІЛОДОБОВА МЕДИЧНА ДОПОМОГА

Київська міська клінічна лікарня №6 надає не лише планову медичну допомогу, а й забезпечує надання невідкладної допомоги цілодобово. У свєму розпорядженні ми маємо новітнє медичне обладнання та виконуємо обстеження й операції на сучасному рівні: лапароскопічні мініінвазивні оперативні втручання, артроскопічні втручання, гістероскопію та гістерорезекцію, контактну лазерну літотрипсію, лазерну вапоризацію, трансуретральну резекцію.

КЛІНІЧНА БАЗА

У різні часи клінічна база мала від 500 до 1100 ліжок. На даний час Київська міська клінічна лікарня №6 є багатопрофільною лікарнею на 460 ліжок у складі відділень: приймальне, терапевтичне, урологічне, гінекологічне, анестезіологічне, травмпункт, кардіо-ревмотологічне, гастроентерологічне відділення, ендокринологічне з кабінетом діабетичної стопи, міське спеціалізоване хірургічне відділення кишкової непрохідності, хірургічне відділення для лікування хворих з хірургічними гнійними захворюваннями та ускладненнями, травматологічне, травматологічна реабілітація, неврологічне, міське спеціалізоване відділення репродуктивного здоров’я, рентгенологічна служба, фізіотерапевтичне відділення, відділення лікувальної фізкультури, косультативно-діагностичне відділення.

0 Роки досвіду
0 Лікарів
0 Ліжок
0 VIP палат
0 Пацієнти на рік

Київська міська клінічна лікарня №6

Київська міська клінічна лікарня №6

Комісія з питань етики

Відповідальний секретар – Гурковська Дар‘я Геннадіївна

(044) 408 6224

МЕДІАТЕКА