Відділення загальної та невідкладної хірургії

Завідувач відділенням – хірург, флеболог 

Зубаль Максим Іванович

Міське спеціалізоване хірургічне відділення кишкової непрохідності існує з моменту заснування Київської міської клінічної лікарні №6. За час існування у відділенні проведено багато оперативних втручань, надана медична допомога не одній тисячі пацієнтів.

На базі відділення розташована кафедра невідкладної і загальної хірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика, яку очолює професор, д.мед.н., Заслужений лікар України КРИЖЕВСЬКИЙ Вадим Віталійович. Провідними співробітниками кафедри також є РАДЗІХОВСЬКИЙ Анатолій Павлович – професор, д.мед.н., Заслужений діяч науки і техніки України; БІЛЯЄВА Ольга Олександрівна – д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, академік і член Президії Академії наук вищої освіти України; КОЛЕСНИКОВ Євген Борисович – д.мед.н., професор, член Міжнародної академії медичнх наук; КРИЖЕВСЬКИЙ В.В. – д.мед.н., Заслужений лікар України; ЗНАЄВСЬКИЙ М.І.; СОЛОМКО А.В.; МЕНДЕЛЬ М.А.; МИРОНЕНКО О.І.

В 2001 році Міське спеціалізоване хірургічне відділення очолив Заслужений хірург України, лікар вищої категорії ЗНАЄВСЬКИЙ Микола Іванович. У відділенні практикує Заслужений лікар України, головний лікар Київської міської клінічної лікарні №6, д.мед.н. КРИЖЕВСЬКИЙ Вадим Віталійович.

Кафедра співпрацює з лікарями відділення, надаючи необхідну консультативну, лікувальну та практичну допомогу.

Лікарі відділення в повній мірі беруть участь у роботі наукових конференцій та з’їздів, проходять стажування на базі міжнародних клінік. У відділенні є всі умови для проведення наукових робіт, включаючи апаратуру, лабораторію, можливість придбання літератури.

У відділенні втілюються нові методики хірургічного лікування, виконуються унікальні операції. Дружня команда висококваліфікованих хірургів виконує весь спектр хірургічної допомоги та лікування:

 • лікування гострих і деструктивних панкреатитів;
 • операції на підшлунковій залозі, незалежно від захворювань і ступеню тяжкості;
 • оперативне лікування перфоративних виразок різної локалізації та тяжкості;
 • оперативне лікування з приводу гострого та хронічного геморою;
 • оперативне лікування з приводу гострих та хронічних анальних тріщин;
 • герніопластика з приводу пахових та вентральних гриж із застосуванням алотрансплантату за новими світовими методиками;
 • апендектомії відкритим способом, а також лапароскопічні апендектомії;
 • лапароскопічна холецистектомія з приводу гострого та хронічного калькульозного та безкам’яного холециститу на сучасній лапароскопічній стійці фірми «Olympus»;
 • оперативні втручання на товстій кишці (правобічна та лівобічна гемілоектомії із застосуванням апаратного та ручного швів).

У відділенні існує естетичне направлення хірургії:

 • застосування диспорту, батоксу для корекції вікових змін, а також корекції проблемних ділянок шкіри обличчя і тіла;
 • мезотерапія;
 • лікування ожиріння та корекція фігури;

Також втілюються лазерні методики.

Колектив Міського спеціалізованого хірургічного відділення кишкової непрохідності Київської міської клінічної лікарні №6 надає хірургічну допомогу мешканцям та гостям міста Києва ЦІЛОДОБОВО! 

Розроблені та втілюються в практику сучані методи надання хірургічної допомоги при масових надходженнях хворих та постраждалих.

Leave a Reply

Your email address will not be published.