Травмпункт

Друк

 Завідувач відділення - ТИЩЕНКО Сергій Володимирович

 Старша медсестра - ЗОЛОТАР Світлана Сергіївна

  (044) 497-10-42

  Травматологічний пункт КМКЛ №6 надає термінову допомогу потерпілим (травмованим) в Соломянському районі і розрахований на 110 тисяч дорослого населення. Працює цілодобово, знаходиться на першому поверсі  4-го корпусу і має окремий підїзд для машин швидкої допомоги. Травматологічний пункт має укомплектований штат медичних працівників, всі необхідні приміщення, обладнання та матеріали для надання термінової допомоги потерпілим. На випадок масових надходжень потерпілих в травмпункті є 10-денний недоторканний запас медикаментів та перевязувальних матеріалів.

   Усім хворим, які звернулися до травмпункту з ушкодженнями та гострими захворюваннями опорно-рухового апарату надається невідкладна кваліфікована допомога цілодобово: огляд лікаря-травматолога, рентген-обстеження, первинна хірургічна обробка ран, зупинка зовнішньої кровотечі, накладання асептичних пов’язок, репозиція кісток, усунення звихів, накладання гіпсових пов’язок, пункції та блокади суглобів, актовно-пасивна імунізація проти правцю, антирабічна допомога.

   Травмовані, які потребують госпіталізації, після обстеження направляються до чергового спеціалізованого відділення. Травмовані, які не потребують госпіталізації, після надання  необхідної травматологічної допомоги направляються для подальшого нагляду та лікування в поліклініку за місцем проживання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Thursday the 16th. Київська міська клінічна лікарня №6, 03680, м. Київ, пр. К. Комарова 3. Bigcommerce review - All rights reserved.