Ревмо-кардіологічне відділення

Друк

 

  Завідувачка відділення – ІВАНОВА Галина Петрівна 

  Старша медсестра - КУПРІЄНКО Наталія Василівна

  (044) 408-84-66

 

 Ревмо-кардіологічне відділення - одне з відділень, яке існує в Київській міській клінічній лікарні № 6. З часу заснування лікарні, в ній нікому не відмовляли в допомозі. Більшість хворих госпіталізується за невідкладними показаннями кардіологічних і планових ревматологічних, серед них багато літніх людей з різноманітною патологією. 

 В умовах багатопрофільної, добре оснащеної лікарні, вдається поставити діагноз навіть в складних випадках. Разом з основним захворюванням, лікарі відділення лікують масу супутніх хвороб.

 У відділенні працює 6 лікарів, у двох - вища категорія з кардіології, у трьох - вища з ревматології.

 Завідувачка відділення Іванова Галина Петрівна - кардіолог вищої категорії. 

 Лікарі разом з кардіологією проходили спеціалізацію з ревматології. У 60% медсестер відділення - вища кваліфікаційна категорія.

 Відділення багато років служить базою кафедри терапії та ревматології НМАПО ім. П.Л. Шупика. В останні роки відділення активно співпрацює в роботі з Інститутом серця, Інститутом кардіології імені М.Д. Стражеско.

 Опираючись на новітні досягнення науки, на базі відділення проводиться підбір протирецидивної антиаритмічної терапії у хворих на ішемічну хворобу серця з частими пароксизмами фібриляції передсердь. Такі хворі, в подальшому, тривалий час спостерігаються співробітниками відділення амбулаторно. Проводиться медикаментозна кардіоверсія (відновлення нормального синусового ритму) при пароксизмах аритмії.

 Діагностика та лікування ревматологічних хворих проводитися сучасними методами.

 У відділенні розгорнуто двомісні та п'ятимісні палати, двомісні відремонтовані за євростандартом з холодильником і душовою.

Коментарі   

 
0 #1 Гость 24.01.2017, 13:22
Хочу поблагодарить врача кардиолога Костюченко Татьяну Михайловну за профессионализм и сердечность. А также зав.отделением ревматологии Иванову Галину Пентровну за четко организованную роботу медперсонала. Единственный недостаток это платные анализы, потому что цены немалые. Хотелось бы видеть в коридоре на доске объявлений перечень платных услуг и их стоимость. Анализы СИНЕВО не вызывают вопросов, а почему ХОЛТЕР в отделении для больных стационара платный - не понятно. Считаю, что во всем нужна ясность.
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Monday the 16th. Київська міська клінічна лікарня №6, 03680, м. Київ, пр. К. Комарова 3. Bigcommerce review - All rights reserved.