Хірургічне відділення для лікування хворих з хірургічними гнійними захворюваннями та ускладненнями

Друк


 Завідувач відділення - РИБ'ЯНЕЦЬ Юрій Володимирович

 Старша медсестра - ЦИМБАЛІЙ Оксана Дмитрівна

 (044) 497-10-72

 

  Хірургічне відділення для лікування хворих з хірургічними гнійними захворюваннями та ускладненнямиКМКЛ № 6 функціонує  з 1978 року. За період існування відділення набуло значного досвіду в наданні кваліфікованої хірургічної допомоги при лікуванні такої складної патології, як кишкова непрохідність, синдром діабетичної стопи, оклюзивні захворювання артерій нижніх кінцівок, колопроктологічна патологія, термічна травма, запальні гнійні захворювання м’яких тканин, органів черевної порожнини.

 Невідкладна хірургічна допомога включає діагностику та лікування:

 * Ускладнених форм гострого апендициту;

 * Защемлених гриж, ускладнених запаленням м’яких тканин;

 * Гострого холециститу, ускладненого перитонітом;

 * Гнійного панкреатиту;

 * Перфоративной виразки, ускладненої перитонітом;

 * Перитоніту будь-якої етіології;

* Гострих та хронічних гнійних захворювань м’яких тканин: абсцесів, флегмон, фурункулів та карбункулів різної локалізації, панарицію, парапроктиту, гідраденіту, парапроктиту, лімфаденіту, бешихи, остеомієліту;

* Епітеліальних куприкових ходів, як ускладнених нагноєнням, так і радикальне планове лікування;

* Інфікованих ран м’яких тканин;

* Оклюзивні захворювання артерій нижніх кінцівок(облітеруючий атеросклероз, ендартеріїт, системні васкуліти з оклюзією судин нижніх кінцівок) та лімфовенозна патологія (варикозна хвороба вен нижніх кінцівок, трофічні виразки судинного ґенезу, хронічна лімфо-венозна недостатність) - комплексне планове лікування, лікування ускладнень різного ступеня важкості, реабілітація хворих

 * Інфікованих опіків та відморожень

 * Хронічного геморою, парапроктиту, пара ректальних нориць, тріщин заднього проходу з ускладненнями та без них;

 * Ускладнень цукрового діабету – синдром стопи діабетика, діабетична ангіопатія, полінейропатія.

 Всі перераховані оперативні втручання здійснюються з застосуванням різних методів місцевої та загальної анестезії або їх комбінацій.

 Окрім постійного використання новітнього світового досвіду, відділення керується власними внутрішніми стандартами надання допомоги, здобутими за роки функціонування. В клініці виконуються як ургентні оперативні втручання, так і планові – реконструктивні колопластики (включаючи накладання апаратних анастомозів) тощо. При виконанні планових оперативних втручань особлива увага надається комплексному обстеженню пацієнта, як в умовах КМКЛ №6, так і за допомогою діагностичного обладнання та співпраці зі спеціалістами Інституту хірургії і трансплантології. Остаточне рішення про обсяг планового оперативного втручання приймається лише з урахуванням даних обстеження. 

 На базі відділення функціонує кафедра загальної та невідкладної хірургії НМАПО ім. П. Л. Шупика. Завдяки плідній співпраці науковців кафедри та адміністрації лікарні в лікувально-діагностичний процес впроваджуються нові методики та технології. Зокрема, успішно використовуються такі методи як баротерапія, озонотерапія -  як реґіонарна, так і озонування крові.  За останні роки досягнуто значного зниження показників смертності та середнього перебування в стаціонарі, оптимізовано умови перебування хворих в відділенні. Якщо крім основної хірургічної патології пацієнт страждає на супутню соматичну патологію, наприклад, цукровий дібет, в стаціонарі здійснюється корекція даної патології з залученням консультантів з інших відділень.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Monday the 16th. Київська міська клінічна лікарня №6, 03680, м. Київ, пр. К. Комарова 3. Bigcommerce review - All rights reserved.