Друк

МЕТОДИКИ ЛІКУВАННЯ В КИЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ № 6

Київська міська клінічна лікарня №6 має у своєму розпорядженні новітнє устаткування й виконує сучасні обстеження та операції, зокрема:

 • відділення рентгенології має у своєму активі мамографічну систему "Planmed Sophie Classic" (Фінляндія).

 • відділення хірургії має у своєму активі лапароскопічну стійку.

 • відділення травматології має у своєму активі артроскопічну стійку.

 • відділення гінекології використовує гістероскопічну стійку для гістерорезекції.

 • відділення урології має новітнє устаткування - контактний лазерний літотриптер, а також є резектоскоп.

Поряд з цим Київська міська клінічна лікарня №6 має потужний діагностичний потенціал, що допомагає правильно й вчасно встановити діагноз і врятувати життя.

Можливості відділення діагностики 5корпус, 1 пов., тел. (044) 408-59-81 Детальніше...

      ------------ / / ----------------- / / ------------ 

    УРОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ (http://endourology.kiev.ua) лікарні має у своєму розпорядженні новітнє устаткування й виконує сучасні операції, такі як:

 • Уретропростатичне стентування:

  Дана методика - єдина можливість уникнути довічної цістостоміі при аденомі і раку простати. Вона використовується при будь-яких розмірах аденоми, легко переноситься і не вимагає наркозу.
  Стентування дозволяє відновити самостійне сечовипускання відразу після операції.

  Показання:
  - Неможливість виконання відкритих операцій важким і літнім хворим з приводу аденоми і раку простати, структур уретри через вкрай високого наркозно-операційного ризику.

 • ТУР простати:

  - Видалення аденоматозних тканин простати через уретру без розрізів;
  - Краща переносимість та менша травматичність у порівнянні з відкритою операцією;
  - Можливість відновлення самостійного сечовипускання у пацієнтів з важкими супутніми хворобами і похилим віком;
  - Короткий термін перебування на стаціонарі і відновлення працездатності;
  - Лікування пухлин сечового міхура.

 • Лазерна вапоризація:

  - Видалення аденоматозних тканин простати через уретру без розрізів і кровотечі;
  - Можливість відновлення самостійного сечовипускання хворими з важкими супутніми хворобами і прихили віком;
  - Можливість лікування пацієнтів зі штучним водієм ритму і пацієнтів, які приймають антикоагулянти;
  - Самостійне сечовипускання вже через добу після операції;
  - Повна відсутність кровотечі;
  - Короткий термін перебування в стаціонарі і повернення працездатності в найкоротший час.

  Показання:
  - Аденома і рак простати
  - Стриктури уретри і сечоводу, в тому числі післяопераційні
  - Пухлини сечового міхура

 • Контактна лазерна літотрипсія:

  Це високоефективний і безпечний малоінвазивний, економічний метод звільнення сечових шляхів від конкрементів.
  Контактна літотрипсія є сучасною альтернативою відкритого хірургічного лікування.
  -можливість дроблення конкрементів в будь-яких відділах сечовивідних шляхів;
  -дроблення конкрементів незалежно від їх щільності, хімічного складу і розмірів;
  -найбільш висока ефективність дроблення в порівнянні з іншими методами літотрипсії;
  -можливість одночасного подрібнення і видалення сколів конкрементів, у відмінності від інших методів літотрипсії.

 • Фіброскопія:

  Це можливість візуалізації будь-якого відділу сечовивідних шляхів і можливість повного видалення конкрементів і будь-яких відділів нирок.

   У ДІАГНОСТИЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ лікарні функціонує нове ендоскопічне обладнання, яке використовується не лише в діагностичних  цілях, а й для проведення  малоінвазивних оперативних втручань, таких як:

 • поліпектомія,

 • видалення іншородних тіл,

 • дозволяє вводити лікарські препарати безпосередньо у стінку слизової оболонки – ендоскопічну терапію, зупиняти шлунково-кишкові кровотечі і т.д.

  Таким чином значно зменшується строк післяопераційної реабілітації, у порівнянні з відкритим методом оперування. Та найголовнішим у використанні ендоскопічних методів є досить високий  лікувальний  ефект та мінімальний відсоток ускладнень.

  Завдяки кишковій відеоколоноскопії можливо ретельно розглядати слизову оболонку  органів на екрані комп’ютера у збільшеному  вигляді, технічні можливості колоноскопа дозволяють більш чітко візуалізувати підозрілі ділянки слизової оболонки. Також за допомогою нового колоноскопа можливо брати біопсію (шматочок слизової) на гістологічне дослідження, для встановлення більш точного діагнозу.

  Зображення виведене на монітор комп’ютера  можна зупиняти для ретельнішого вивчення підозрілої ділянки слизової, ще його можна записувати на електронний носій пам’яті. Також данні обстеження кожного пацієнта зберігаються у пам’яті комп’ютера та, завдяки тому, що ендоскопічне обладнання підключене до сервера  локальної лікарняної мережі, лікуючі лікарі мають можливість  самостійно переглядати зображення виконаних досліджень. При виникненні необхідності, за допомогою всесвітньої мережі Інтернет, зображення можна показати як вітчизняним, так і закордонним спеціалістам.

 У діагностичному відділені також функціонує барокамера.

  Дослідження вчених і практика довели  унікальність і ефективність лікування та профілактики багатьох хвороб і патологічних станів, за допомогою природних ліків – кисню.

  Гіпербарична оксигенація (ГБО або лікування у барокамері) – на даний час вже широко використовується у медицині, лікування проводиться у бароапараті, у середовищі чистого кисню, під тиском який перевищує атмосферний.

  Механізм впливу ГБО на організм різноманітні. Одним з основних являється  вироблення організмом людини великої кількості антиоксидантів – речовин, які відповідають  за нормальну функцію клітин, органів і систем  людини, відповідальних за тривалість життя.

  Важко знайти галузь життєдіяльності людини,  де не використовується метод гіпербаричної оксигенації, не стала виключенням і медицина, а саме – це і косметологія, лікування і профілактика інфарктів, інсультів, хірургія і реаніматологія та багато іншого. Область використання ГБО настільки обширна, що зараз  навіть не можна знайти людину, якій не було б показано застосування баротерапії.

  Суть методу заклечається у тому, що згідно газових законів фізики при підвищеному тиску газу в організм людини потрапляє значно більше кисню, ніж у звичайному середовищі.

  Це дуже важливо  при порушенні  доставки кисню, що спостерігається  при різноманітних захворюваннях, цьому ГБО належить почесне місце  серед методів активної терапії.

  Гіпербарична оксигенація володіє подвійним ефектом – і тренування, і усунення  можливого дефіциту кисню. Саме тому вона використовується лікарями практично усіх медичних напрямків. Причому, якщо при лікуванні гострих станів вдається отримати видимий результат досить швидко, при хронічних захворюваннях  інколи виникає потреба у декількох курсах. Досить часто лікування у барокамері, вперше, надають у стаціонарі, а як бути з повторним курсами? У нашій лікарні ви можете продовжувати ГБО – терапію амбулаторно, у зручний для вас час.

  Кількість сеансів, їх тривалість, тиск у барокамері підбирається індивідуально, в залежності від захворювання, ступеня важкості стану людини.

  Не втрачайте можливість підтримати і зміцнити своє здоров’я.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Monday the 16th. Київська міська клінічна лікарня №6, 03680, м. Київ, пр. К. Комарова 3. Bigcommerce review - All rights reserved.