Друк

      06 грудня 2013 року відбувся ювілейний вечір присвячений 50-річчю з Дня заснування Київської міської клінічної лікарні № 6.

       Захід розпочався з презентації фільму про діяльність Київської міської клінічної лікарні №6. Продовжив вечір заслужений лікар України, доктор медичних наук, головний лікар КМКЛ №6 – Крижевський Вадим Віталійович.   Детальніше... 

 ********************

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В МЕДМІСТЕЧКУ!

     У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров´я 06 квітня 2017 року з 09:00 до 15:00 на базі Київської міської клінічної лікарні №6 (пр. Комарова, 3, корпус № 4, 1-й поверх) був проведений День відкритих дверей для мешканців столиці.
     У ході профілактичного заходу за участю лікарів-ендокринологів, лікарів-кардіологів цієї лікарні для киян провели лекції, бесіди, огляди, консультації фахівців (ендокринолога, кардіолога) щодо факторів ризику захворювань, вимірювали артеріальний тиск, визначали індекс маси тіла, аналізи крові на визначення цукру та холестерину. Детальніше...

 ********************

    Київська міська клінічна лікарня №6 має у своєму розпорядженні новітнє устаткування та виконує сучасні дослідження і оперативні втручання.

   Поряд з цим, КМКЛ №6 має потужний діагностичний потенціал, який допомагає вірно та своєчасно встановити діагнох і врятувати життя.  Детальніше... 

 ********************

"ЗАТВЕРДЖЕНО" 
Головний лікар КМКЛ №6
________________ В.В. Крижевський


ГРАФІК

особистого прийому громадян головним лікарем та його заступниками 

Київської міської клінічної лікарні №6

ПІБ, Посада

Понеділок

Вівторок 

Середа

Четвер

П"ятниця

Крижевський Вадим Віталійович

Головний лікар, д.мед.н.

9:30-13:00 

 

 9:30-13:00

 

 

Пилипенко Кирило Володимирович

Заступник головного лікаря з хірургічної роботи

 

9:30-12:00 

 

 9:30-12:00

 

Мар"ян Капітоліна Володимирівна 

Заступник головного лікаря з медичної частини

 

 

 9:30-12:00

 

9:30-12:00 

 
 

 

      Штатний розклад дивіться в додатку нижче "Штатний розпис КМКЛ №6.xls"

 ********************

ІНФОРМАЦІЯ  ПРО НАЯВНІСТЬ ЛІКІВ ТА МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ  

В КИЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ №6

 ********************

 

ГРОМАДСЬКА, СПОРТИВНА ТА КУЛЬТМАСОВА РОБОТА

     З часу заснування в лікарні «Медмістечко» активно проводилась громадська, спортивна та культмасова робота.. Детальніше...

 ********************

     Головний лікар – Заслужений лікар України, завідувач кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика, д.мед.н. Крижевський Вадим Віталійович.

 Київська міська клінічна лікарня №6 заснована в 1964 році й розташована на 3.2 га наймальовничішої зеленої частини міста Києва. До складу лікарні входить 3 клінічних корпуси, адміністративний корпус, лабораторно-діагностичний корпус, центральне стерилізаційне відділення, харчоблок, пральня та господарчий двір. А також на території «Медмістечка» розташовані інші медичні заклади: НІХТ ім. О.О.Шалімова, «Центр мікрохірургії ока», медичний центр «Добробут», приватний пологовий будинок «ISIDA», дитяча клілічна лікарня №4 та поліклініка при ній, філія поліклініки №1 Солом’янського району, «Інститут клітинної терапії», Центр телемедицини, приватний діагностичний центр МРТ «Medi-Vip», аптека КП «Фармація» №99.

 У різні часи клінічна база мала від 500 до 1100 ліжок. На даний момент Київська міська клінічна лікарня №6 є багатопрофільною лікарнею на 490 ліжок у складі відділень Детальніше... 

АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ № 6

Детальніше...

МЕТОДИКИ ЛІКУВАННЯ В КИЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ № 6

Київська міська клінічна лікарня №6 має у своєму розпорядженні новітнє устаткування й виконує сучасні обстеження та операції, зокрема:

  • відділення рентгенології має у своєму активі мамографічну систему "Planmed Sophie Classic" (Фінляндія).

    відділення діагностики (5корпус, 1 пов., тел. (044) 408-59-81) оснащене сучасним ультразвуковим апаратом експертного класу ALPINION E-CUBE.

  • відділення хірургії має у своєму активі лапароскопічну стійку.

  • відділення урології має новітнє устаткування - контактний лазерний літотриптер, а також є резектоскоп.

  • відділення травматології має у своєму активі артроскопічну стійку.

  • відділення гінекології використовує гістероскопічну стійку для гістерорезекції.

          Детальніше...

"ТВОЯ КРАПЛЯ КРОВІ - ПОЧАТОК МОРЯ ЖИТТЯ!"

   Адміністрація Київської міської клінічної лікарні №6  звертається до небайдужих людей з проханням допомогти в лікуванні онкохворим, хворим, які лікуються в реанімації, гінекології, терапевтичних, хірургічних відділеннях для своєчасного надання трансфузійної допомоги.

Детальніше...

Monday the 16th. Київська міська клінічна лікарня №6, 03680, м. Київ, пр. К. Комарова 3. Bigcommerce review - All rights reserved.